Grojaraščiai
Registruotis
11

Savanorystės - mentorystės programa (sausis - birželis)

Antakalnio g. 84A, 10204 Vilnius, Lithuania
Prisijungti
ApžvalgaŽenkliukai

Savanorystės - mentorystės programa (sausis - birželis)

Antakalnio g. 84A, 10204 Vilnius, Lithuania
Prisijungti

Apie

Tai 5 mėnesių trukmės savanorystės - mentorystės programa, trunkanti nuo sausio vidurio iki birželio vidurio, suteikianti savanoriams galimybę tobulėti, pažinti save, išbandyti savo galimybes skirtingose srityse ir su mentorės palydėjimu siekti užsibrėžtų tikslų.
Programos dalyviai kuria, organizuoja renginius, veiklas, užsiima sklaida soc. tinkluose, bendrauja su lankytojais, kuria video, podcastus, straipsnius ir t.t. Vietos yra visiems!

Kokie savanorio įsipareigojimai? :)
- Turėti galimybę būti Žalianamyje ± 7h per savaitę (į savanorystę įeina: dalyvavimas veiklose, buvimas atviroje erdvėje, savo iniciatyvų, veiklų kūrimas, kassavaitiniai savanorių komandos susirinkimai bei susitikimai su mentore)
- Dalyvauti kassavaitiniuose savanorių komandos susitikimuose bei kartą per mėnesį šeštadieniais vykstančiuose savanorių mokymuose

Kaip veikia ši programa? Ką gauna savanoris?
Sausio mėnesį atrenkame savanorių komandą, įvyksta pirmieji mokymai, kurių metu susipažįstama su komanda, Žalianamiu, savanoryste atvirame jaunimo centre. Du kartus per mėnesį vyksta susitikimai su mentore, kurių metu siekiama išsikelti tikslus, reflektuoti, geriau suprasti save, savo poreikius bei įvykusias patirtis.
Programa yra ypatinga tuo, jog savanoris niekada nėra vienas - jis visada turi palydėjimą iš mentorės, kitų savanorių bei jaunimo darbuotojų, kurie konsultuoja emocinės sveikatos, karjeros, kūrybingumo išlaisvinimo klausimais, visada palaiko ir padeda visu savanorystės metu. Programos metu paliečiama daug skirtingų aspektų - karjera, saviraiška, emocinė sveikata, įvairių kompetencijų ugdymas - savirefleksijos įgūdžiai, bendradarbiavimas, lyderystė, kūrybingumas ir t.t.

Vis dar nežinai ar verta ateiti čia savanoriauti? Kviečiame tave sausį atvykti į mūsų savanorystės pristatymą gyvai! Netrukus skelbsime pristatymų datas mūsų Žalianamio FB puslapyje (informacija bus atnaujinta ir čia) 🥰


Gauk veiklos ženkliuką

7

savanorystės - mentorystės programa Gauk šį ženkliuką

Jūs turite surinkti 7 ženkliukus šiame projekte
Šis ženkliukas įrodo, jog dalyvavau savanorystės - mentorystės programoje, kuri truko 5 mėnesius, ugdydama/s benradarbiavimo, lyderystės, kūrybingumo, refleksijos, socialinius įgūdžius.
Užduotys
Užduotis nr.1
Išduoda organizatorius arba nuskaitant QR kodą
Kokią didžiausią įžvalgą/pamoką/mintį sau išsineši iš šios savanorystės programos?

Vieta

Antakalnio g. 84A, 10204 Vilnius, Lithuania

Įgūdžiai

ESCO
#kolektyvinio darbo principai
ESCO
#team-working
ESCO
#promote local youth work
EntreComp
#Define goals
ESCO
#self-reflection
ESCO
#thinking creatively
ESCO
#own emotional intelligence
ESCO
#informacinės ir ryšių technologijos (IRT)
Savanorystė su vaikais ir jaunimu
Pridėjo į grojaraštį (0)
Dalintis:

Organizatoriai

Žalianamis
Badgecraft palaiko šią platformą ir plėtoja ją kartu su pagrindinėmis švietimo organizacijomis. Europos Sąjungos programa Erasmus+ dalinai finansavo pirmosios platformos versijos sukūrimą. Susisiekite su mumis support@badgecraft.eu.
Platforma
Pakeisti į kitą kalbą:
Dalinai finansuojamas iš Europos Sąjungos programos Erasmus+
PradinisŽemėlapisVeiklosGrojaraščiai