Playlists
Sign up
1

Savanorystė Alfa Run 2024 renginyje

Friday, June 14, 2024 17:00 - Jun 15, 19:00
Add to calendar
Pamaraziai, 17244 Šalčininkų r. sav., Lithuania
Join
OverviewBadges

Savanorystė Alfa Run 2024 renginyje

Friday, June 14, 2024 17:00 - Jun 15, 19:00
Pamaraziai, 17244 Šalčininkų r. sav., Lithuania
Join

Content

Visa info ir registracija: Registracija Alfa Run 2024

Registracija dar bus atvira iki birželio 9 d., 2024

Iškilus klausimams dėl savanorystės kreiptis emilija@alfarun.lt

Get activity badge

Savanorystė Alfa Run 2024 renginyje Get this badge

Tave kviečia ekstremaliausia savanorystė Lietuvoje!
Neslėpsime – lauks nemažai išbandymų, savo komforto zoną teks palikti už renginio ribų. Kad būtų drąsiau, pasiimk draugą – juk iššūkius lengviau įveikti kartu.

„Alfa Run” yra didžiausias ekstremalus bėgimas su kliūtimis Baltijos šalyse, kviečiantis dalyvius ne tik išbandyti savo fizines galimybes, bet ir vienyti jėgas įveikiant kliūtis. Kiekvienas dalyvis tampa nugalėtoju, išdrįsęs išeiti iš komforto zonos ir ištiesęs pagalbos ranką esančiam šalia. Renginio metu laukia paruoštos 5-10 km ilgio trasos su kliūtimis, tarp kurių yra purvas, elektra, vanduo ir kitos. „Alfa Run” yra socialinis renginys, kurį organizuoja priklausomybės ligų VšĮ „Alfa centras” bendruomenės nariai bei renginio misija – surinktas lėšas skirti šio centro veiklai. Renginys sukurtas kaip pagalbos ir integracijos priemonė žmonėms, sergantiems priklausomybės ligomis. Šis tarptautinis renginys vyksta nuo 2016 m. ir kasmet pritraukia daugiau nei 3000 dalyvių.
Šiemet „Alfa Run” vyks birželio 15 d. Pamaraziuose, Vilniaus raj.

Savanorių vaidmuo renginyje yra itin svarbus, kad galėtume drauge sukurti smagią, emocingą atmosferą bei viskas veiktų sklandžiai. Dalyviams paklydus ar pasimetus, jų akys iškart ieško besišypsančių, ryškiaspalviais marškinėliais pasipuošusių pagalbininkų.
Galbūt norėsi padėti bėgikams įveikti kliūtis, juos prižiūrėti ir palaikyti įveikinėjant savo baimes, pasitikti juos finiše ar išlydėti startuojant? Savanoriavimo sričių yra įvairių. Ar esi pasiruošęs visą dieną būti apsuptas gerų emocijų, energingų komandos narių, sulaukti dėkingų ir šiltų bėgikų šypsenų?

Renginiui pasibaigus savanoriams dar ne pabaiga.
Ne, tvorelių nešioti nereikės. Bėgsime! Po pilnos įspūdžių dienos ir įkvėpimo kitiems, tikri ALFA savanoriai dar turi jėgų, todėl paskutines jas atiduodame patys įveikdami „Alfa Run” trasą ir savo baimę!
Savanoriai į renginio vietą atvyksta iš vakaro. Dieną prieš renginį vyksta mokymai ir pasiruošimas. O po visko vakarojame prie laužo ir susipažįstame daugiau. Nepamiršk miegmaišio ir pagalvės!

Tasks
Task no.1
Issued by organiser or scanning QR code
Participate in activity

Location

Pamaraziai, 17244 Šalčininkų r. sav., Lithuania
Sportas
Added to playlist (0)
Time to complete: 2 days
Share:

Organisers

VšĮ "Alfa centras"
Badgecraft hosts this platform and develops it together with leading educational organisations. The European Union's programme Erasmus+ granted co-funding for building the first version of this platform. Contact support@badgecraft.eu.
Platform
Change to another language:
Co-funded by the Erasmus+ programme of the European Union
HomeMapActivitiesPlaylists